Preces

Sadaļā 'Preces' tiek pievienotas un administrētas preces un / vai pakalpojumi, kas tiks izmantotas tirdzniecībā un noliktavas uzskaitē.

Preču koka struktūra iedalās sekojoši:

Kategorija > Grupa > Apakšgrupa

Koks Lai apskatītu bildi pilnā izmēra, nospiediet peles labo klikšķi uz attēla un 'Open image in new tab'.

# Preču pievienošana sistēmā

# Manuālā metode

Pirms preču ievades jāpārliecinās, ka sistēmā ir ievadīta vismaz viena kategorija, grupa un apakšgrupa. Spiežam uz Jauna kategorija, ievadām nosaukumu un saglabājam. Kategorija

Tādā pašā stilā pievienojam arī grupu, atverot kategorijas atvērumu un spiežot uz 'Jauna grupa', un pēc tam arī apakšgrupu.

Kad struktūra ir sagatavota, spiežam uz Pievienot lapas augšā, lai pievienotu jaunu preci un izlecošajā logā norādām jaunizveidoto kategoriju, grupu un apakšgrupu.

Padoms

Lai kategorija, grupa un apakšgrupa būtu redzama internetveikalā, ir jāatver rediģēšanas režīms, spiežot uz zobrata un 'Rediģēt', un jāieliek atzīme 'Prece redzama internetveikalā'. Alternatīvi preču koku var aktivizēt, nospiežot uz pelēkā globusa preces sadaļas kopskatā.

Preču ievades logs

Preces ievades logs ir papildināts ar daudz konfigurācijas iespējām, kuras tiek utilizētas citās sistēmas sadaļās, piemēram, izejošajos dokumentos un to izdrukas formās.

Pamatlietas, kas jāaizpilda:

  • Preces nosaukums

    • Preces nosaukumu, aprakstu un Meta datus aizpilda zem valodu cilnēm (standartā LV, EN un RU). Kopskatā nosaukuma lauks ir neaktīvs un atjaunosies, kad tiks aizpildīts noklusējuma valodas cilne (standartā LV). lvenru
  • Kods 1 - neviena prece nedrīkst būt bez koda. Kods tiek izmantots dokumentos, noliktavā un atskaitēs kā preces identifikators.

  • Preces iepirkšanas cena (ja tiek izmantota noliktavas sistēma) - precei jāievada iepirkuma cena, kuru izmanto peļņas un citu vitālu datu aprēķināšanai, kā arī pārdošanas cenas aprēķināšanai, ja tiek izmantota peļņas procenta aprēķināšanas metode.

  • Preces pārdošanas cena vai peļņas procents.

Gatavs

Kad šie lauki ir aizpildīti, tad kartiņu ir iespējams saglabāt.

# Importa metode

Importa metode ir daudz efektīvāka, ja nepieciešams ielādēt sistēmā lielu skaitu preču. Lai veiktu importu, vispirms ir jāsagatavo Excel fails. Excel faila sagatavošanai nokonfigurējiet nepieciešamās kolonnas - Preču imports un eksports.

Lai saprastu kādam šim failam ir jāizskatās, varat ievadīt sistēmā vienu preci ar manuālo metodi un veikt preču eksportu. To var izdarīt, atverot sadaļas 'Preces' kopskatu un izvēloties eksporta funkciju, spiežot uz zobrata.

zobrats

Jūsu datorā tiks lejupielādēts fails ar nosaukumu 'export.csv'. Šo failu ir nepieciešams atvērt kādā no izklājlapu lietotnēm, piemēram, Microsoft Excel, Apache OpenOffice vai LibreOffice. Ja Jums nav bijusi pieredze ar CSV failu importu, skatiet bieži uzdotos jautājumus.

Skatiet zemāk pievienoto video ar importa procesa demonstrāciju.

Preču importēšana ar kopēšanas metodi

(Video demonstrācijā izmantotā programmatūra ir OpenOffice Calc)

Jaunas preču datnes sagatavošana un importēšana ar failu

(Video demonstrācijā izmantotā programmatūra ir LibreOffice Calc)

Pēdējo reizi atjaunots:  11/28/2022, 11:27:02